Revize kanalizace kamerou


Revize kanalizace kamerou

Trápí Vás pomalu odtékající odpad? Ucpané WC či zápach linoucí se z kanalizace či odpadů? Zavolejte naše odborníky, kteří Vám s těmito problémy zaručeně pomohou. Provádíme čištění kanalizací a odpadů v Praze. Staňte se jedním z našich spokojených zákazníků. Dokážeme si poradit s jakýmkoli problémem s kanalizací či ucpaným odpadem. Čištění odpadů provádíme ručně či strojovým pérem a dále pak čištění tlakovou vodou. Všechny tyto metody jsou velice šetrné ke kanalizaci a tak ji v žádném případě nepoškodí. Nenechte, aby se z neodtékajícího odpadu stala havárie. Jedinou možností, jak této situaci předejít je pravidelná revize kanalizace. Naše firma provádí revize kanalizace kamerou, což je jedna z nejmodernějších technik. Kamerou se dostaneme k těm nejvzdálenějších ucpaných míst či míst, kde jsou prorostlé kořeny stromů.

Naše firma se také specializuje na instalatérské práce. Nabízíme Vám veškerý servis vodoinstalací a kanalizací. Pokud tedy přemýšlíte nad rekonstrukcí Vašeho bytu, staneme se Vám skvělým pomocníkem. Naši odborníci přesně naplánují a provedou veškeré instalatérské práce. Jsme špičkou ve svém oboru, dokážeme si poradit s jakoukoli havarijní situací. Naše pracovníky můžete volat nonstop, což je právě pro havarijní stavy velice důležité. Josef Kuneš byl nominován na Instalatéra roku a to je jednou ze známek kvalitní práce. Naše práce není jenom kvalitní, ale také ji provádíme za skvělé ceny. Vyvarujte se noční můry s havárií kanalizace a obraťte se na naše odborníky, kteří provedou revizi kanalizační kamerou.

Další služba, kvůli které si můžete zavolat jednoho z našich odborníků, je ruční čištění odpadů. Toto čištění používáme například u ucpaného WC, dřezu či odtoku u vany. Indikátorem ucpaného odpadu je zápach z něj, voda pod vanou či pomalu odtékající odpad ve dřezu. Strojové čištění provádíme kanalizačním pérem, které si poradí s jakýmkoli ucpaným místem ve Vaší kanalizaci.