Profesionální čištění odpadů


 

Profesionální čištění odpadů

Je pro Vás čištění odpadů noční můrou? Máte často ucpaný odpad či problémy s odtékáním?  Nevíte na koho se obrátit? Komu věřit? Naše společnost instalatérství Kuneš garantuje odbornou pomoc, profesionální techniku a moderní metody.

ZvonČistíme veškeré vnitřní odpady, tedy v kuchyních, na toaletách a v koupelnách, a u vnějších odpadů především ty dešťové. K čištění odpadů se pro vysokou mobilitu zařízení využívá především mechanické čištění perem či spirálou.  A pokud to podmínky umožňují lze aplikovat i tlakovou metodu, která je účinnější.  Mluvíme- li o mechanické metodě, tak zde je využito přenosné zařízení, které pohání elektromotor. Díky ohebné pružině, která má nastavitelnou délku až na několik metrů, a je ukončena hrotem, dosáhneme na postižené místo. Tato metoda spolu se zařízením se používá všude tam, kde jsou odpady menších profilů.  I přes jasné výhody jako je rychlé nasazení a snadná manipulace, má tato metoda jedno mínus, a to že přestože hrot projde ucpanou hmotou, nemá dostatek energie na to, aby dostal materiál do pohybu. A zde je nutné použít tlakovou metodu, kdy je voda vháněna pod vysokým tlakem do každého koutu potrubí a usazeniny tento nápor nevydrží. Kombinací těchto dvou metod efektivně vyčistíme každá odpad.

Součástí námi nabízeného servisu je důkladná kontrola, a to za pomocí kamery, která identifikuje postižené místo a my tak snáze můžeme překážku odstranit, vyhneme se tak invazivním vstupům do potrubního systému. Následně dochází k samotnému čištění odpadů, a pokud to stav vyžaduje i opravám.

Jestliže se na nás obrátíte, můžete počítat se stoprocentním nasazením, trvalým řešením a prací, která nevyžaduje reklamace a stížnosti.  Navíc jsem tady pro Vás nepřetržitě 24 hodin denně, tudíž provádíme také havarijní čištění odpadů.  Spojte se s námi a budete další z řady spokojených zákazníků.