Kanalizace


Kanalizace

Potřebujete nové rozvody? Toužebně si přejete rekonstrukci koupelny či kanalizace? Nebo jen hledáte spolehlivou firmu, která Vám vyčistí domovní či venkovní kanalizaci? Starost o systém potrubí již nemusí představovat zátěž, stáčí si jen vybrat toho správného odborníka. A instalatérství Kuneš, které je nominováno na Instalatéra roku, je tou jedinou možnou volbou.  Provádíme čištění kanalizace, odpadů a potrubí a to všech druhů a profilů. Sázíme přitom na tu nejmodernější techniku a pokrokové metody.  Díky výkonné technice Vám můžeme nabídnout kvalitní, rychlé a cenově přijatelné čištění.

Čištění kanalizace je naší specializací a vycházíme při tom z mnohaletých zkušeností. Součástí údržby je pak kontrola kanalizace, kamerový průzkum stavu, následně čištění odpadů a kanalizace a následně případné opravy. Při tomto procesu pracujeme s ruční, tlakovou či strojovou technikou, které pokrývají všechny druhy a profily kanalizace.

Ruční metoda se využívá tam, kde je průměr potrubí od 50-180 mm.  Mluvíme tak o stoupačkách, toaletách, vanách a dřezech.  Tlakové čištění volíme tak, kde je potrubí opravdu silně zanesené tuky a jinými usazeninami.  Voda je vháněna pro vysokým tlakem do všech koutů potrubí a dokonale se tak zbavíme všech nečistot. Poslední tedy strojové čištění se volí tehdy, pokud došlo k ucpání kanalizace, kdy se za pomocí per nebo spirál neinvazivně vyčistí problematický prostor. To vše je možné díky pohyblivé kamerové hlavici, která projde i koleny kanalizace. Díky této nejmodernější technice jsme schopni přesně identifikovat neprůchodné místo a překážku snadno a rychle odstranit.

A proč zvolit instalatérství Kuneš? Nabízíme rozumné a jasné ceny, pracujeme efektivně a bez reklamací a stížností, garantujeme vysokou odbornost techniků a s tím spojenou i úroveň vybavení.