Instalatér Praha


Instalatér Praha

Rádi byste využili služeb instalatéra, ale nemůžete natrefit na toho správného? Potřebujete pomoci s čištěním odpadu či kanalizací? Sháníte spolehlivé profesionály, kteří mohou přijet kdykoli? Kontaktujte naši firmu a nechte si poradit odborníky na slovo vzatými. Naše firma má dlouholetou tradici, díky níž jsme schopní vycházet vstříc jakémukoli zákazníkovi. Naše služby poskytujeme nonstop a tak Vás žádná havarijní situace nepřekvapí. Specializujeme se jak na instalatérské práce, tak na ruční či strojní čištění odpadů a kanalizací. Pro revizi kanalizací využíváme těch nejmodernějších metod jako je kanalizační kamera. Díky této kameře se bez bourání dostaneme do nejvzdálenějších míst ve Vaší kanalizaci, kde odhalíme veškeré problémy. Ucpaná místa, vrostlé kořeny stromů nebo špatný spád – to jsou jen některé problémy, se kterými si umíme poradit.

Instalatéři Praha jsou profesionální pracovníci, kteří veškeré služby provádějí efektivně, rychle a bez stížností. Pokud potřebujete vyčistit ucpaný odpad či WC, zavolejte10473541_340259376146855_3307612071370600187_n nám. Jsme schopni přijet za velmi krátkou dobu a pomoci Vám ještě rychleji. Pracujeme také metodou čištění tlakovou vodou, která je velice rychlá a šetrná.

Havarijním stavům nejlépe předejdete preventivními revizemi kanalizací, které Vám naše firma také nabízí. Tyto problémy řešíme nonstop, nebojte se tedy nás kontaktovat ve dne, v noci. Pokud se stane, že se kanalizace ucpe i po vyčištění strojním pérem, někde nastala chyba. Je možné, že je ve Vašem domě starší potrubí, které nemá vyhovující spád. V těchto případech nastane prohlídka kanalizace kamerou.

Naši odborníci také poskytují veškeré instalatérské služby – montáže a opravy, údržbu vodoinstalačních zařízení a také výměnu vodovodních a kanalizačních rozvodů. Pokud uvažujete nad rekonstrukcí Vašeho domu či bytu, obraťte se na naše odborníky, kteří Vám s radostí pomohou.